O 3. místo:
Breidablik - Slovácko 3:0
tenisPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále:
Ahman, Hellvig (Švéd.) - Perušič, Schweiner (ČR) 2:0 (16, 15)
O 3. místo:
Mol, Sörum (Nor.) - Bryl, Losiak (Pol.) 2:0 (16, 17)
Semifinále:
Perušič, Schweiner (ČR) - Bryl, Losiak (Pol.) 2:0 (15, 11),
Ahman, Hellvig (Švéd.) - Mol, Sörum (Nor.) 2:1 (16, -21, 13).
motorismusPřidat do mých lig
1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 2:25,38,9, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -5,0, 3. Lappi, Ferm (Fin./Toyota Yaris) -1:41,6, 4. Solberg, Edmondson (Švéd., Brit./Hyundai i20) -3:28,5, 5. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -6:06,1, 6. Lefebvre, Malfoy (Fr./Citroën C3) -9:45,7, ...34. Černý, Woodburn (ČR, Brit./Ford Fiesta) -27:35,3.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 13 závodů): 1. Rovanperä (Fin./Toyota Yaris) 203, 2. Tänak 131, 3. Evans 116, 4. Neuville (Belg./Hyundai i20) 106, 5. Kacuta 92, 6. Breen (Ir./Ford Puma) 64, ...25. Cais (ČR/Ford Fiesta) 2.
Pořadí týmů: 1. Toyota 381, 2. Hyundai 293, 3. M-Sport Ford 188, 4. Toyota NG 100.
SuperBuggy: 1. Nikodém (ČR/CM Buggy), 2. Stubbe (Něm./Alfa Racing EB), 3. Horák (ČR/BMW), 4. Antony (ČR/Alfa Racing Volvo), ...6. P. Bartoš (ČR/Marat Honda), 7. Výborný (ČR/Ford), 8. Enge (ČR/Marat).
Průběžné pořadí ME: 1. Nikodém 207, 2. Stubbe 181, 3. J. Feuillade (Fr./Alfa Racing) 173, 4. Jordák (ČR/Alfa Racing) 139, ...7. Antony 117, 11. Horák 63.
Buggy1600: 1. Peters (Luc./GRR Racing), 2. Jaspers (Niz./Alfa Buggy), 3. Christol (Fr./Camotos RC4), ...10. Novotný (ČR/Alfa Racing).
Průběžné pořadí ME: 1. Peters 218, 2. Christol 163, 3. Jaspers 149, ...5. Novotný 123.
JuniorBuggy: 1. Florián (ČR/Alfa Racing Suzuki), 2. Pytloun (ČR/AR-0003 Suzuki), 3. M. Feuillade (Fr./Alfa Racing).
Průběžné pořadí ME: 1. Florián 224, 2. Pytloun 196, 3. Van Asten (Niz./Alfa Racing) 158.
Moto3: 1. Sasaki (Jap./Husqvarna) 39:03,516, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,064, 3. Muňoz (Jap./KTM) -0,292, 4. Öncü (Tur./KTM) -0,344, 5. García (Šp./GasGas) -2,453, 6. Moreira (Braz./KTM) -2,636.
Průběžné pořadí (po 13 z 20 závodů): 1. García 193 b., 2. Guevara (Šp./GasGas) 188, 3. Foggia (It./Honda) 144, 4. Sasaki 138, 5. Masiá (Šp./KTM) 127, 6. Öncü 127.
Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 39:30,070, 2. Čantra (Thaj./Kalex) -0,173, 3. Dixon (Brit./Kalex) -7,854, 4. Acosta -7,960, 5. Augusto Fernández -8,037, 6. Canet (všichni Šp./Kalex) -9,401, ...Salač (ČR/Kalex) nedokončil.
Průběžné pořadí (po 13 z 20 závodů): 1. Ogura 183, 2. Augusto Fernández 182, 3. Vietti (It./Kalex) 156, 4. Canet 137, 5. Roberts (USA/Kalex) 108, 6. Arbolino (It./Kalex) 108, ...20. Salač 21.
MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 42:14,886, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,492, 3. Miller (Austr./Ducati) -2,163, 4. Marini (It./Ducati) -8,348, 5. Zarco (Fr./Ducati) -8,821, 6. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -11,287.
Průběžné pořadí (po 13 z 20 závodů): 1. Quartararo 200, 2. A. Espargaró 168, 3. Bagnaia 156, 4. Zarco 125, 5. Miller 123, 6. Bastianini (It./Ducati) 118.
MXGP
1. jízda: 1. Seewer (Švýc./Yamaha) 35:29,204, 2. Gajser (Slovin./Honda) -0,983, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -30,870.
2. jízda: 1. Gajser 35:33,882, 2. Prado (Šp./GasGas) -0,953, 3. Seewer -1,991.
GP celkově: 1. Gajser 47, 2. Seewer 45, 3. Prado 40.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 18 závodů): 1. Gajser 721, 2. Seewer 615, 3. Prado 557.
MX2
1. jízda: 1. Benistant (Fr./Yamaha) 34:13,423, 2. Vialle (Fr./KTM) -1,860, 3. Geerts (Belg./Yamaha) -4,781, ...12. Terešák (ČR/KTM) -1:30,273.
2. jízda: 1. Vialle 34:10,603, 2. Benistant -5,436, 3. Guyon (Fr./KTM) -9,862, ...13. Terešák -1:51,487.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Benistant 47, 3. Geerts 34, ...12. Terešák 17.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 18 závodů): 1. Geerts 710, 2. Vialle 708, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) 564, ...19. Terešák 107, 21. Polák (ČR/Honda) 84.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Bennett (Ir./Bora-hansgrohe) 4:05:53, 2. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 3. McLay (Brit./Arkéa-Samsic), 4. Coquard (Fr./Cofidis), 5. Lienhard (Švýc./Groupama-FDJ), 6. Merlier (Belg./Alpecin-Deceuninck), 7. Groves (Austr./BikeExchange-Jayco), 8. Beullens (Belg./Lotto-Soudal), 9. Ackermann (Něm./SAE Emirates), 10. Van Poppel (Niz./Bora-hansgrohe), ...121. Řepa (ČR/Kern Pharma), 158. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Affini (It./Jumbo-Visma) 8:20:07, 2. Oomen (Niz./Jumbo-Visma), 3. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 4. Kuss (USA/Jumbo-Visma), 5. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma), 6. Gesink (Niz./Jumbo-Visma) všichni stejný čas, 7. Hayter (Brit./Ineos Grenadiers), 8. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 9. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers), 10. Sivakov (Fr./Ineos Grenadiers) všichni -13, ...96. Řepa -1:12, 117. Hirt -1:25.
Ženy - závod s hromadným startem (129,8 km): 1. Wiebesová (Niz.) 2:59:20, 2. Balsamová, 3. Barbieriová (obě It.), 4. Brennauerová (Něm.), 5. Pikuliková (Pol.), 6. Martinsová (Portug.), ...14. Neumanová všechny stejný čas, 65. Hájková, 66. Bajgerová obě -3:03, 79. Nosková (všechny ČR) -3:12.
1. Haller (Rak./Bora-hansgrohe) 4:37:23, 2. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 3. Hermans (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert), 4. Narváez (Ekv./Ineos-Grenadiers) všichni stejný čas, 5. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -4, 6. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) -10.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži
K1: 1. Prskavec (USK Praha) 96,65 (0 trest. sekund), 2. Krejčí -1,13 (0), 3. Maikranz (oba Dukla) -2,88 (0).
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Prskavec 375, 2. Přindiš (USK Praha) 303, 3. Krejčí 294.
C1: 1. Rohan (USK Praha) 105,06 (0), 2. Kratochvíl (Olomouc) -3,51 (0), 3. Lhota -4,01 (0).
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Rohan 362, 2. Chaloupka (USK Praha) 343, 3. Kratochvíl 295.
Ženy
K1: 1. Hilgertová (USK Praha) 109,18 (0), 2. Fišerová (Dukla) -0,42 (0), 3. Galušková (USK Praha) -1,89 (0).
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Fišerová 332, 2. Galušková 323, 3. Hilgertová 320.
C1: 1. Kneblová (Olomouc) 115,92 (0), 2. M. Satková (Dukla) -1,04 (0), 3. G. Satková (USK Praha) -1,65 (4).
Konečné pořadí ČP (po 6 závodech): 1. Fišerová 337, 2. G. Satková 330, 3. M. Satková 319.
Muži
200 m K1: 1. Santos (Portug.) 36,975, 2. Akmens (Lot.) -0,053, 3. Menning (Švéd.) -0,080. C2: 1. Kitewski, Sliwinski (Pol.) 36,919, 2. Segura, Benavides (Šp.) -0,673, 3. Zustautas, Korobov (Lit.) -0,676.
500 m C1: 1. M. Fuksa (ČR) 1:47,183, 2. S. Tarnovschi (Mold.) -0,977, 3. Chirila (Rum.) -1,181. C2: 1. Moreno, Sieiro (Šp.) 1:44,822, 2. Glazunow, Barniak (Pol.) -0,677, 3. Brendel, Hecker (Něm.) -0,688. K2: 1. Nádas, Kopasz (Maď.) 1:31,141, 2. Frank, Florstedt (Něm.) -0,293, 3. Mandonis, Olijnik (Lit.) -1,069.
1000 m
K2: 1. Hiller, Grossmann (Něm.) 3:13,812, 2. Cubelos, Peňa (Šp.) -0,693, 3. Burgo, Schera (It.) -1,250.
5000 m
K1: 1. Pimenta (Port.) 20:14,447, 2. Bouzan (Šp.) -3,212, 3. Rosolski (Pol.) -30,270, ...Dostál (ČR) nedokončil.
Ženy
200 m
C1: 1. Jacomeová (Šp.) 48,642, 2. Luzanová (Ukr.) -0,629, 3. Totová (Chorv.) -0,847. C2: 1. Bragatová, Nagyová (Maď.) 44,066, 2. Jacomeová, Corberaová (Šp.) -0,052, 3. Jahnová, Kochová (Něm.) -0,813, ...8. Veverková, Malíková (ČR) -4,787.
K2: 1. Kissová, Luczová (Maď.) 37,352, 2. Kolodziejczyková, Puttová (Pol.) -0,216, 3. Hakeová, Paszeková (Něm.) -1,338.
500 m
K1: 1. Pulawská (Pol.) 1:53,881, 2. Rendessyová (Maď.) -1,100, 3. Jorgensenová (Dán.) -1,325, ...7. Paloudová (ČR) -3,766.
K4: 1. Polsko (Najaová, Pulawská, Kakolová, Puttová) 1:35,251, 2. Dánsko -2,458, 3. Maďarsko -2,501.
1000 m
K1: 1. Puppová (Maď.) 4:00,276, 2. Iskrzycká (Pol.) -0,266, 3. Contrerasová (Šp.) -1,143, ...7. Házová (ČR) -7,055.
5000 m
K1: 1. Kohalmiová (Maď.) 22:54,862, 2. Cicaliová (It.) -0,850, 3. Barriosová (Šp.) -0,913.
C1: 1. Corberaová (Šp.) 25:46,953, 2. Loskeová (Něm.) -55,793, 3. Babaková (Ukr.) -1:01,835.
pozemní hokejPřidat do mých lig
Česko - Polsko 1:0 (1:0)
Irsko - Turecko 7:0 (3:0)
Konečné pořadí po 3. kole: 1. Kieffer (Něm.) 200 (68+66+66), 2. Green (Malaj.) 201 (67+63+71), 3. Pulkkanen (Fin.) 202 (66+69+67), De Jager 202 (64+70+68), 5. Lombard (oba JAR) 203 (70+69+64), 6. Schneider (Něm.) 204 (66+67+71), McLeod (Austr.) 204 (67+68+69), ...51. am. Tomi 213 (69+71+73), 60. Kořínek 215 (68+73+74), 63. am. Bača (všichni ČR) 217 (71+71+75).
gymnastikaPřidat do mých lig
Prostná: 1. Dolgopjat (Izr.) 14,966, 2. Meszáros (Maď.) 14,600, 3. Jarman (Brit.) 14,433.
Kůň našíř: 1. Merdinjan (Arm.) 14,733, 2. De Munck (Niz.) 14,700, 3. Dunkel (Něm.) 14,633.
Kruhy: 1. Petrunias (Řec.) 15,133, 2. Asil (Tur.) 15,033, 3. Tulloch (Brit.) 14,866.
Přeskok: 1. Jarman 14,983, 2. Davtjan (Arm.) 14,983, 3. Radivilov (Ukr.) 14,899.
Bradla: 1. Fraser (Brit.) 15,333, 2. Kovtun (Ukr.) 15,333, 3. Regini-Moran (Brit.) 14,866.
Hrazda: 1. Georgiu (Kypr) 14,400, 2. Tvorogal (Lit.) 14,000, 3. Plata (Šp.) 14,000.
dostihyPřidat do mých lig
Cena Masise, rovinový dostih (1200 m, dvouletí koně; dotace 135.000 korun): 1. Devil In Pink (ž. Liška, tr. Urbánek, stáj Lokotrans), 2. Niamhtree, 3. Black Dark. Čas: 1:12,25. Výrok: zadrženě 9 - 2 3/4 - 2 1/4.
Další dostihy:
I. Sir Amico (ž. Liška) - Diamonte - Stay By Me
II. Shining Sky (ž. Demo) - Riwetta - From The Stars
III. Bettsut (ž. Havelková) - Hofergirl - Silver Trigger
V. Vert Liberte (ž. Foret) - Wilantos - Arcturus
VI. Cats’ Agility (ž. Hrouda) - Dylanka - American Charlie
VII. Chasmar (ž. Andrésová) - Tapajo - Fram
plaváníPřidat do mých lig
Dálkové plavání
Muži
10 km: 1. Acerenza (It.) 1:50:33,6, 2. Olivier 1:50:37,3, 3. Fontaine (oba Fr.) 1:50:39,1, ...11. Straka 1:54:42,2, 19. Zach 2:00:44,2, Chocholatý (všichni ČR) nedokončil.
Ženy
10 km: 1. Becková (Něm.) 2:01:13,4, 2. Taddeucciová (It.) 2:01:15,2, 3. Andre’ová (Portug.) 2:01:16,4, ...12. Benešová (ČR) 2:03:28,8.
Smíšená štafeta (4x1,25 km): 1. Itálie (Bruniová, Taddeucciová, Paltrinieri, Acerenza) 59:43,1, 2. Maďarsko 59:53,9, 3. Francie 1:00:08,3.
Muži
3 m prkno synchro: 1. Harding, Laugher (Brit.) 412,83, 2. Marsaglia, Tocci (It.) 387,51, 3. Hoškovozov, Kolodij (Ukr.) 384,39.
10 m věž: 1. Sereda (Ukr.) 493,55, 2. Williams 459,00, 3. Cutmore (oba Brit.) 438,35.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Dvouhra - finále:
Dang Qiu (Něm.) - Jorgič (Slovin.) 4:1 (-10, 12, 8, 9, 2)
Ženy
Dvouhra - finále:
Polcanová (Rak.) - Mittelhamová (Něm.) 2:0 (9, 2) skreč
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Le Corre (Fr.) 3:11:15, 2. Angert -2:14, 3. Funk (oba Něm.) -4:25, ...12. Kočař (ČR) -11:37.
Ženy: 1. Charlesová-Barclayová 3:34:17, 2. Pallantová (obě Brit.) -3:12, 3. De Vriesová (Niz.) -5:09.